Červenec 2010

Blend - 0.7

31. července 2010 v 17:32 | WeousH*
Ahojíík, počítač se mi podařilo nastartovat! To víte já jsem technik:D, něco jsem tam vzadu popřepojovala a ono to zajiskřilo a najednou to samo od sebe naběhlo! Já okamžitě uložila všechny díly Sunrise moon a grafiku.. Už na tom compu nebudu, už budu jen tady na notesu a budu na blog přidávat grafiku a potom si koupím nový počítač a už to bude při starém.
weoush.blog.cz
.............................................
By: ME
Doba trvání: 10 min
Počet: 1
Zdroj fotek: Google.cz
.............................................
Můj názor: Vím, že jak jsem to vytvořila tenkrát byla jsem do toho zamilovaná a hrozně moc se mi to líbilo.. Teď už, ale více oceňuji jiný styl, ale tento blendík se mi líbí.. Pěkné sladění barev, atd. Prostě IN.

Colorka - 0.3

28. července 2010 v 20:43 | WeousH*
Ahoj, jsem úplně zoufalá.. Já mám v tom počítači naprosto všechno a navíc tady v tomto notebooku nemám PS a už neznám adresu a prostě.. Jsem v háji. Já už chci ten nový počítač. Se na něj tak těším! Ale mně je vcelku jedno, že se ten počítač zrušil, jenže mám v něm všechnu nezalohovanou grafiku a další díly úsvitu měsíce, takže bezva no.. Mamka, ale řekla, že se to  toho možná dá získat, přes nějakého chlapa, tak mi držte prsty! Já bych si to hned dala na fleshku a měla bych to!
weoush.blog.cz
.............................................
By: ME
Doba trvání: 6 min
Počet: 1
...........................................

Můj názor: Na tuto colorku jsme naprosto zapomněla! Kvůli mé tragické situace jsme na bráchvém noteboku a tam byla tato kráska jako jediná uložená! Se mi naprosto moc líbí.. Fakt nádherná!

Online 0.3

28. července 2010 v 10:41 | WeousH*
Ahoj, včera mi chcípl počítač a dokud si nekoupím nový, tak budu pořád na bráchovém notebooku, takže žádná grafika, ani další díly knížky.. Jenom hodnocení blogů!

A nejhorší je, e v tamtom počítači jsem měla všechno! GRAFIKU, KNÍŽKY.. atd. a já to nemám zálohované!

Fotky 0.2

27. července 2010 v 16:10 | WeousH*
weoush.blog.cz(Přednastaveno, jsem venku)
Ahoj.. Dneska je úterý, že? A už se nemůžu dočkat na pátek. Jedu s kámoškou do ZOO a potom půjdeme do TESCA si něco koupit(neřeknu).

1.Fotka (s rámečkem) > Je to strom.. spíše taková vzpomínka na strom, který tu kdysi u nás stával. No jo.. já ho nesnášela:D a ani ta fotka se mi nelíbí, musela jsem ji ořezat.

2.fotka (kytka) > Tato fotka se mi líbí a jsem s ní spokojená... Samochvála smrdí, tak asi smrdím, no:D. Ale mohla jsem to fotit s efektem, ale tak obě fotky jsou z mých začátků.  
weoush.blog.cz
Upozorňuji, že obě dvě fotky byly foceny, když jsem z focením ještě začínala a na to se mi to moc líbí.. Měla jsem ještě blbý foťák, tak se nedivte, že je to takové "suché" a moc se mi to nelíbí. Asi kvůli toho stromu? Nevím:D.

Ostatní grafika - 0.3

27. července 2010 v 14:15 | WeousH*
Ahooj.. Dneska nemám vůbec co dělat, tak asi půjdu ven, protože je celkem hezky, tak to bych potom něco přednastavila a kdybych nešla, tak bych asi ukutila nový design, ale ten ukutím i tak, ale až večer=P.
weoush.blog.cz
.............................................
By: ME
Doba trvání: 5 min
Počet: 1
Zdroj fotek: google.com
...........................................

Můj názor: Když jsem dělala tuto záložku, tak to byly tyhle shooty i song Cant Be Tamed, naprosto nový a já tomu prostě neodolala. Záložku mám vytisklou a používám ji, protože jsem s ní nadmíru spokojená.. Momentálně působí v knížce Upíří deníky - Souboj, doporučuji:D.

Moje kecy 0.5

26. července 2010 v 20:22 | WeousH*
weoush.blog.cz
Achoojíínky♥ !!

Dneska mi je nějak špatně a nudím se.. Určitě jsme online na RPG, takže kdyby chtěl někdo hrát, tak napište na ICQ(viz.menu) a zahrajeme. A chtěla bych se omluvit affíkům, protože jindy obíhám 3xdenně a teď se mi to jaksi přehouplo na 0xdenně, kvůli naprostého nestíhání a mé nechuti obíhat, takže určitě jdu oběhnout affska a dál nevím:D.

Tak pa, WeousH*

Blend - 0.6

26. července 2010 v 18:00 | WeousH*
(Přednastaveno, je u mně kámoška)
Ahojte, včera vypadl net a tak jsem něco vytvářela z fotek co jsem našla v PC koši:D. Prvně to měl být blend, potom záhlaví na blog, potom tapeta na plochu, ale tak já vám to dávám jako blend a sobě jsem si to nastavila na tapetu=P, ve větší velikosti to je lepší! A o čem se to bavím?
↓↓↓
weoush.blog.cz
.............................................
By: ME
Doba trvání: 25 min
Počet: 1
Zdroj fotek: Můj koš:D, ne už nevím..
...........................................

Můj názor: Dělala jsem ho v hněvu:D a ořezávala jsem to a všechno hrozně ryhle a odívala jsem to a na to se mi to hodně líbí.. Jsem spokojena hlavně za to písmo.. Mrkněte ke květince nahoře.. Jak je tam napsané to Perfect Selena:D..

Charmed--club.blog.cz

26. července 2010 v 16:00 | WeousH*
(Přednastaveno, je u nás kámoška)
Ahoj Charmed-ko.Pavlo,
děkuji Ti, že sis u mně nechala ohodnotit blog a že přijmeš i kritiku.

První dojem 9/10 > Když na stránku najedu, tak první co mně napadne je to, že je to pěkný a uspořádaný blog s dobrou majitelkou a rozhodně tam nevládne nepořádek.. Pořád mi tam, ale něco chybí.
Design 9/10 > Někdy se mi moc tvé designy nepozdávají, ale já hodnotím online, takže máš štěstí:D, tenhle se mi totiž líbí a to moc. Líbí se mi to sladění barev, i rozměry jsou super.. Akorát mi to přijde, narozdíl odzáhlaví, takové neživé.. Možná bych ty barvy trošku poměnila, ale nevadí, vždycky je co změnit.
Výplň článků 10/10 > Články jako samotné se mi moc líbí.. Máš je vždycky oživené nějakým obrázkem, nebo avatárkem.. Přidáváš často soutěže, celebrity a na charmedky, také nezapomínáš.. Nejsi na nic "upjatá?", prostě je ze všeho trochu.. Tak to má být;).
Menu 10/10 > Je to přehledné, dlouhé a zábavné! Taky se mi líbí to oživení.. Srdíčka, obrázky, apod. Na menu nemám co vyčítat..
Obrázky 9/10 > Jak jsem řekla, už předtím v každém článečku na mně číhá nějaká fotečka, avatárek, či něco jiného! Takže obrázky určitě přidáváš často.. I shooty a paparazzi fotky se tam najdou.. Ale něco mi tam chybí, nevím co, ale je to tam.
Celkový dojem 48/50 > Úžasné! Jen trochu mákni a jsi na vrcholu!O_O

Myslím, že na to můžeš být pyšná.. Málokdo si šáhne navrchol slávy a ty k tomu nemáš daleko;). Tak se zlepši v designech a zamysli se čím jiným ještě blog "osladit" a až na to přijdeš, určitě dej vědět;).

Návštěvnost 0.3

26. července 2010 v 12:45 | WeousH*
Návštěvnost / weoush.blog.cz
Ahoj! Dneska ve 3 přijde kámoška, tak něco přednastavím.. Tentokrát to, už opravdu bude hodnocení blogů a potom nějaká grafika, kterou jsem udělala včera, když nám vypadl netík:D. Tak zatím, WeousH* si dává přednastavovací status:D.

Pondeli: 33
Utery: 33
Streda: 37
Ctvrtek: 30
Patek: 24
Sobota: 10
Nedele: 16

Celkem: 183

Colorka - 0.2

25. července 2010 v 19:02 | WeousH*
Ahojte, dívejte se na tu návštěvnost.. Můžu si za to sama.. Vím, že když přidávám, tks mám i více jak 50 lidí, ale teď jsem naprosto neaktivní, já vím.. Jinak se omlouvám, ale musím sem přidat plno grafiky, takže tu dlouho bude hodně jenom moje grafika a mezitím i jiný článeček.. Třeba hodnocení, atd. Nevadí?
weoush.blog.cz
.............................................
By: ME
Doba trvání: 6 min
Počet: 1
...........................................

Můj názor: Je to moje nejoblíbenější colorka. Hodně se mi to líbí.. Teda nevím, jaké colorky bych udělala teď, je to totiž moje nejnovější, ale myslím, že už asi hezčí, ale stejně.. Je zatím moje nejoblíbenější, ale nevím jestli jí, také zůstane?
© 2011 WeousH*

Někdy se zase vrať;)..