Řetezák - 0.1

10. července 2010 v 18:00 | WeousH*
(přednastaveno, jsem na Slovensku)

-Co si myslíš o blogu, který se snaží napodobit jiné?
Když od svých "tzv.vzorů" kopírují každičký článek, tak je jasné, že ty blogy jsou vlastně o ničem a vůbec nechápu adminy proč je založili, když nic neudělají sami? Ale pokud se jen snaží být stejně dobří, tak to jim neberu;).

-Co si myslíš o "kopírácích"?
Celkově jsem proti, ale jako když uvedou VIDETLNÝ zdroj, tak to ještě chápu, ale když ho neuvedou, tak poruší AP toho kdo se s tím piplal a tzv.mu to ukradnou, takže tohle mně vždycky naštve.


-Co si myslíš o osobním blogu(s fotkami majitelek a tak...)?
No spřátelovaní s takovýmato blogama opravdu nevedu a vést nebudu. Jako mně nevadí, že se sám sobě ten člověk líbí, to je pouze dobře.. Tyto blogy jdou prostě mimo mně a já je nějak neřeším.

-Co si myslíš o anti blogu?
Tak toto je naprostá blbost. Vím, že se to nemá, ale když nějaký takovýhle blog vidím, okamžitě tam pádím a nadávám co mně napadne:D, protože Ti lidi, tak akorát zavidí ostatním..

-Co si myslíš o blogu s celebritami?
Vůbec mi nevadí, ba naopak mám je ráda, sama jsem, už takových měla=). S takovýmato blogy ráda spřátelím=D.

-Co si myslíš o blogu s hubnutím?
Tak tohle je kravina. Jako přijímám, že se ten člověk snží shubnout, ale proč o tom zakládat blog:D? Nestačí jenom napsat na svůj obyčejný článeček, že držíš dietu a tím to končí?:D

-Co si myslíš o blogu, který píše jen deníčky?
Nic mi na tom nevadí, naopak tyto lidi mám ráda, protože se nebojí sdělit ostatním co v ten den prožili a prostě jsou svoji.. Nemám ráda lidi co pořád něco tají a lžou.

-Co si myslíš o blogu jen s picty?
Kdysi dávno, jsem jeden takový měla. Nebyly tam pouze picty, ale takový ten styl. Přidávála jsem denně přes 100 článků a NONstop, návštěvnost byla vysoká, ale koment ani jediný, kdo by to taky stíhal.. No a prostě, teď mi to přijde jako úplná blbost a s takovýma-to blogama nespřáteluji.

-Co si myslíš o grafickém blogu?
Mám je ráda a spřáteluji s nima často=).. Vůbec mi nevadí, naopak mi přijde dobré, že se ti lidé chtějí podělit se svou grafikou, atd. Sama jsem kdysi měla GIS=)..

Otázky by:
 


Komentáře

1 Charmed-ka.Pavla → SB Charmed-ka.Pavla → SB | Web | 11. července 2010 v 7:25 | Reagovat

super :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2011 WeousH*

Někdy se zase vrať;)..