Sunrise moon - 0.3

17. července 2010 v 11:57 | WeousH*
3.díl
…má usměvavá matka. ,,Storm, ahoj!" objala mně a dala mi pusu. Takhle se chová vždy, odjede si pryč, aniž by mi něco řekla. Třeba i na měsíc, potom přijede a najednou jaká chce být velká kamarádka. ,,Mami, kde jsi včera byla!" vyjela jsem po ní. Občas si připadám, že to já jsem ta rozumná matka a ona můj nerozumný puberťák, který potřebuje sekýrovat. Je taková pořád. Je jí 30 a mně 16. Měla mně, už ve 14 a ani nevím s kým. Chlapy střídá jako ponožky, pokud ne častěji. ,,Prosím Tě, to máš jedno, ne?" namítla, ale když si všimla, že je zde i Justy, mírně se zastyděla.

 Když si potom všimla ještě i jejího obličeje opravdu se zděsila. ,,Co se ti stalo?" vyjekla, ale ne ustaraně, ale tak uraženě, dotčeně, nebo tak nějak. Jakoby jí za to chtěla seřvat, jakoby ji záviděla.. Bylo v tom slyšet nenávist.. Stejně jako mně to nejspíš překvapilo i Justy. ,,Eh.. no.. to naše kočka." Vydala ze sebe Justy. To mamku uklidnilo. ,,Ok. Tak já jdu děvčata, vrátím se asi za měsíc. Přišla jsem ti to říct Storm, práce opět volá. A ty Justy, si zajdi k doktorovy!" rozloučila se, vypila mi moje kafe a vyřítila se jako tornádo pryč. Chvíli jsme tam s Justy, jen tak nečinně seděly, ale potom Justy promluvila. ,,Takhle se tvá máma chová vždycky?" ,,Jo." Sklopila jsem oči. ,,Byla tu jen 3 minuty a to toho stihla říct tolik. A to, že odjíždí na měsíc. To ti řekla, jakoby to byla normální každodenní záležitost." Nechápala Justy. ,,No víš, Just, takhle je to u nás vždycky. Já.. mamka je pořád pryč, mám to tak už odmala, pořád jsem byla s babičkou a mamku jsem viděla, tak 2x do roka. Prostě.." rozbrečela jsem se. ,,…ty víš jaké to je mít rodinu.. já ne." ,,Ano, to ano.. Vím, jaké to je mít milující a šťastnou rodinu, ale vím, také jak to bolí, když ji ztratíš." Když to dořekla v místnosti nastalo velké dlouhotrvající trapné ticho. Justy ho samozřejmě porušila, není moc na takové intimní chvilky. ,,A je pravda co jsi předtím říkala? Že.. že jsi tam viděla ty mrtvoly a tu růžovou vodu?" ,,Ano a viděla jsem tam ještě babičku, jak říká, ať se nevzdávám, že jsem jedna z vyvolených. Potom ke mně přišla energie a já za tebou vyplavala a dál to znáš." Nakonec jsem řekla i to s babičkou. Už toho stejně věděla hodně, tak toto by, už snad snést mohla. ,,Potom jsme ji viděly, taky. A od té doby se dějí ty divné věci. No, víš.. připadá mi to nějaké divné.. magické?" řekla Justy a asi měla pravdu. ,,Říkáš, že se ti o těch zraněních zdálo a potom ses probudila a pořád je měla na sobě?" zamumlala jsem. ,,Jo, proč?" nechápala kam tím mířím. ,,Rychle pojď, půjdeme se podívat do té staré, opuštěné knihovny z roku 1956. Třeba tam objevíme něco co by se nám hodilo.

,,Podívej se! Tady to je!" ukázala jsem Justy menší, napůl rozpadlou budovu, která stála uprostřed opuštěné louky. ,,Nepřipadne Ti divné, že je tak poblíž toho lesa?" zamumlala Justy. ,,Hm. Ani ne, bude to nejspíš jen shoda náhod." Zavrtěla jsem hlavou a pokračovala v běhu k budově. ,,Počkej!" okřikla jsem Justy, když jsme se k ní trochu přiblížily. ,,Neslyšíš nic?" optala jsem se ji. ,,Ne, co bych měla slyšet?" nechápala. ,,Hm. Slyším odtamtud nějaké kroky. ,,To se ti asi jen zdá." Mávla Justy rukou a šla blíž k budově, když v tom z té budovy někdo vyšel! ,,Justy, k zemi!" zavolala jsem a ona mně poslušně poslechla. Já udělala to samé a jen doufala, že jsme zareagovaly dostatečně brzo na to, aby si nás všimli. Slyšela jsem jak si něco povídají. ,,Ty holky by mohly všechno překazit! Musíme je zabít." mumlal jeden, ale ten druhý to zamítl. ,,Ne. Pokud se jim do rukou nedostanou ty knihy, nic nám nemohou udělat. Zde jsou v bezpečí." A ten třetí, podle hlasu asi nejstarší řekl. ,,Svou moc získaly včera, bude trvat dlouho, než přijdou na to co umí a ještě déle, než se to naučí ovládat." ,,Ale ta jedna má moc snít! Stejně jako já! Na tu moc přijde hned při 1.snu! A nemusí ji nijak umět ovládat! Prostě se ji zdají věci z budoucna, nebo minulosti a to co se ji stane ve snu to se ji stane i v přítomném světě!" zanadával ten nejmladší. ,,Hm, ale aspoň nám nemůže nijak fyzicky ublížit. To ta druhá. Má moc horší. Má zlepšené všechny smysly. Zrak, čich, sluch." Řekl druhý. ,,Hm. Ale ta 2.má ještě jednu moc. Může pohledem zabíjet." Okřikl je třetí. ,,Na tu si musíme dát sakra pozor, teď, už ale zpátky do lesa! Nezapomeňte se proměnit, až tam!" nařídil nejstarší.

Xx..D.I.S.K.U.Z.E..xX

1) Tak co jak se Vám líbí?
2) Jak si myslíte, že to bude pokračovat? 
 


Komentáře

1 Smiley Miley* Smiley Miley* | Web | 17. července 2010 v 12:02 | Reagovat

je to fakt dobré libi s emi to
netusím

2 Yellow Yellow | Web | 17. července 2010 v 12:07 | Reagovat

ahoj .. klikni na web a hlásni prosím dolu v ankete za avril-best-4ever prosím pekne prohrávam ... :(

3 Denisa → ♥SB♥ Denisa → ♥SB♥ | Web | 17. července 2010 v 12:15 | Reagovat

mě se to teď momentálně nechce číst :D

4 Smiley Miley* Smiley Miley* | Web | 17. července 2010 v 16:46 | Reagovat

diky

5 Denisa → ♥SB♥ Denisa → ♥SB♥ | Web | 17. července 2010 v 17:43 | Reagovat

Ahoj, mám na blogu INFO →
http://serialcharmed.blog.cz/1007/zitra-odjezd

6 Anastazia Anastazia | Web | 17. července 2010 v 19:24 | Reagovat

Ahojky, jestli jsi ještě neodevzdal/a vývtvor do VGS, Je načase, již skoro všichni zúčastnění čekají na Tebe. Tak neváhej a pusť se do toho :)
                             hezký večer=)

7 KIKI.Paige KIKI.Paige | 19. července 2010 v 12:26 | Reagovat

Já už to četla na thesims-cs a už se těším na další díl!

1)Je to skvělý,a napínavý..to mám ráda =)
2)To nevím,ale určitě proti spolu budou bojovat,ty dvě a ti tři muži...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2011 WeousH*

Někdy se zase vrať;)..