Srpen 2010

Moje kecy 1.0

30. srpna 2010 v 16:52 | WeousH*
weoush.blog.cz
Caw, vím že na to tady naprosto kašlu a vím, že si to nezasloužíte:D, ale já nevím.. Klidně bych přidávala, ale jaksi už prázdniny končí a tak mám s kámošema a kámoškama v úterý mega třídní sraz.. Oslavujeme odchod z 1.stupně/konečne/ a chceme si užít poslední den prázdninek♥.. A v RPG to dneska bylo dobrý, ta nevydařená svatba:D.. Fakt díky Mišule, že jsi tam přiběhla nahá:D, já už měla iluze, že se s Celene vezmem:D..

No nic, asi mou aktivitu moc nečekejte.. Dneska jsem se dostala konečně k mému PC a ne k notesu, takže udělám nějakou grafiku /právě dělám sadu velikonočních avatarů a to nebyl ještě ani pozdim:D/, takže je na co se těšit, pp..

Blend - 1.3

28. srpna 2010 v 11:55 | WeousH*
Ahojíík, omlouvám se, že jsem včera nic nepřidala, ale nějak se mi prostě nechtělo a ve čtvrtek jsem přidala jen jediný článek.. Vidím, že i návštěvnost jde kvůli toho rapidně dolů, ale mně prostě chytla RPG mánie a nějak ne a ne se od toho odtrhnout:D.. Tak jdu oběhnout affíky a zase se vrátíme do starých dobých kolejí, ok?

imagebam.comimagebam.com
.............................................
By: ME
Doba trvání: 10 min
Počet: 2 (sada)
Zdroj fotek: Google.cz
.............................................
Můj názor: Ten s Miley a Ashley se mi líbí a to celkem dost, akorát mi tam vadí to písmo. A s Kristen se mi to nelíbí a písmo mi tam taky vadí:D.. Jsem ty dva druhy písem měla přehodit, ale co nadělám, když jsem to dělala už hrozně moc dávno?

Zábava Affs - 0.3

26. srpna 2010 v 10:41 | WeousH*
Ahojky, tak jsem tady.. Dneska, ale už půjdu ven, teda snad:D jí už bude dobře.. No jinak mám otázku, taky Vám tak blbne net, vždycky okolo čtvrt na 9, až do 9? Potom to je už vždycky OK, ale v ten čas to je děsný..

a teď k hlavní výplni článku..
Moje úplně 1.affs Charmed-ka.Pavla,
má v sobotu na blogu párty, protože má její
blog charmed--club, už 4 roky!
Já se bohužel účastnit nemůžu, protože
každá sobota je naše > Rodinná sobota,
nebo takhle:D.. Prostě vždycky jedeme do hor,
či nějak tak:D..

Ostatní grafika - 0.4

25. srpna 2010 v 20:47 | WeousH*
Ahojík.. Omlouvám se, že jsem skoro nic nepřidávala, ale celý den jsem hrála RPG, nakonec jsem totiž nikam nešla.. Kámošce se udělalo špatně, takže to odpadlo na zítřek.. Do 9 chci ještě něco dohrát, protože tam mám rozdělanéhoněco se Storn a Edwardem, ale nic jiného už začínat nebudu.. A v 9 si jdu pustit již 18.díl ♥TVD♥..
weoush.blog.cz
.............................................
By: ME
Doba trvání: 5 min
Počet: 1
Zdroj fotek: forevermileydestiny.blog.cz
...........................................

Můj názor: Je to úplně moje první fotomontáž:) a docela dost se mi líbí.. Použila jsem hlavu od Demi a vložila jsem ji do Seleny.. Jsem s tím naprosto spokojená:).. Bylo to do VGS k Mišuli♥, proto je taky zdroj fotek její blog, protože je zadala ona;).. A s fotomontáží jsem spokojena:)

Návštěvnost - 0.6

25. srpna 2010 v 14:13 | WeousH*
Ahojky, tak jsem tady:).. Jsem tu už od půl 11, ale hrála jsem RPG:D.. Pořád jen v nemocnici:D.. No už se to dalo i jinam, nebojte:D.. Ve 3 pro mně přijde kámoška a jdeme jezdit na kolo, atd. Jinak moc děkuju za návštěvnost, je nádherná.. No a ráda bych už teď RPG ukončila, abych se mohla jít kouknout, alespoň na kousek dílu TVD:D, ale asik to nestihnu..

Pondeli: 19
Utery: 79
Streda: 136
Ctvrtek: 85
Patek: 16
Sobota: 10
Nedele: 22

Celkem: 367

Moje kecy 0.9

24. srpna 2010 v 20:25 | WeousH*
weoush.blog.cz
!!Achojíík!!
Tak jsem se Vám vrátila živá a zdravá:D.. Babča tam nemá počítač, ale má tam alespoň telku, tak jsem nebyla tak úplně bez moderní elektroniky, protože u mého mobilu mi hned 1.den chcípla baterka a já si doma zapomněla nabíječku, takže skvělý jako:D..

No dneska, už nic nepřidám, ale zítra se těšte, papa WeousH*

Online 0.5

22. srpna 2010 v 9:08 | WeousH*
Ahojte, píšu na černo! Mám zaracha na PC a navíc jedu, až do úterý k babičce, takže nečekjte články a navíc se omlouvám..

Delo, nakonec teda Storn nikam nejede na zájezd z RPG:'(, ale jakože jede do blázince navštívit babičku:D, Dereck jel někam do Hollywoodu na dovolenou a Damon jel pracovně.. A ta 4.nic;), ptrostě s ní ještě nezačnu hrát:D..

Papa!

Moje kecy 0.8

19. srpna 2010 v 16:26 | WeousH*
Ahojíík.. Mám skvělou věc jak zahnat nudu:) a zároveň se i vykecám, no já bych dokázala kecat NONstop, hej:D.. No, tak já Vás nebudu dlouho napínat, nebojte;), já jen proč to dávám do mých keců? protože tma jsou opravdu mé kecy:D..


Pravda vyšla najevo:D.. Tak se na to koukněte a potom mi na weoush@seznam.cz napište otázky na mně ohledně The Sims, názor na hru, jakou písničku bych mohla pustit, atd... Jinak tohle bylo jen informační rádio, příště to bude to pravé, přechové:D.. Děkuji za vaši účast, WeousH*..

Avatars - 0.2

19. srpna 2010 v 12:11 | WeousH*
Ahojky, tak už mám hotové ty avatary, takže ještě najdu nějaké fotky, apod. a vrhnu se na layout.. Sice ještě nevím s kým bude.. Možná Ian Somerhalder, Nina Dobrew, nebo někdo úplně jiný, ale Miley Cyrus to tentokrát nebude;)..

××

.............................................
By: ME
Doba trvání: 8 min
Počet: 3 (sada)
...........................................

Můj názor: Ty avatárky se mi celkem líbí.. Nejvíc asi ten první, potom 2. a nakonec 3. :D.. Přijdou mi povedené a takové.. Romantické, smutné a veselé:D.. Prostě já byhc si za to dala 1-:D
...........................................

Pokud kopíruješ, jako celý článek vlož do článku mou klik.ikonku! (musí na ni jít kliknout)
Pokud chceš avatar použít jako ozdobu článku, stačí uvést jen mou adresu pod avatary:)

Blend - 1.2

19. srpna 2010 v 10:45 | WeousH*
Ahojky, dneska se docela hodně nudím a nic moc se mi nechce dělat.. Asi oběhnu affs a potom se pustím na nějakou grafiku, tu jsem už nedělala dlouho.. Mám náladu na avatary, ale pokusím se i o layouty, tak držte palečky..

(Stále se přihlašujte do VGS)weoush.blog.cz
.............................................
By: ME
Doba trvání: 10 min
Počet: 1
Zdroj fotek: Google.cz
.............................................
Můj názor: Ten blendík jsem dělala přesně v den velikonoc, vždycky mezitím co tu někdo přišel:D.. Vím, že hned co jsem dodělala blend tu přišli 2 kluci a úplně mně zvalili:D.. No a blendík se mi líbí..
© 2011 WeousH*

Někdy se zase vrať;)..