Září 2010

STEVEN - Shooty 0.1

30. září 2010 v 15:36 | WeousH*
Caw! Omlouvám se, že jsem tady včera nebyla, ale máme teď hrozné problémy s netem.. Pořád nám vypadává a takhle, takže nám zítra přijedou se nějací chlapi na to podívat a doufám, že to pak bude OK.. Jinak co ve škole? U mně se radši ani neptejte:|, prostě katastrofa - ty známky..
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

A jinak přináším shooty Stevena! Tady se mi docela dost líbí:), jako nas Iana fakt nemá, ale je to docela pěknej kluk.. Mamka se taky dívá na Upíří deníky a on se jí líbí ze všech nejvíc:D, nechápu:D..

Moje kecy 1.6

28. září 2010 v 12:39 | WeousH*
© WeousH* , weoush.blog.cz
Ahoj.. Tak nějak jsem se dneska zamyslela a zjistila jsem, že od mých grafických začátků jsem udělala docela dost velký krok dopředu.. Někdy Vám sem dám nějakou mou grafiku, když mi bylo ještě 10 a začínala jsem s ní.. Žádná rovná čára, všechno bylo kýčovité a o ořezávání radši ani nemluvím.. Kdyby mi tehdy někdo řekl slovo Brushe, nebo Actions, asi bych si myslela, že mu hráblo a jenom se dělá chytrým.. Vím, že ta grafika, kterou tady přidávám stojí za nic a je, taková "holá, suchá, tvdrá", ale já tu přidávám pouze grafiku co jsem tvořila třeba před rokem, půl rokem, nebo několika měsíci, tak se moc neděste.. Akorát vyjímkou jsou designy, ale ty vlastně vyjdou nastejno, neboť mám přístup jen k mému starému a zavírovanému počítači, kde nemůžu nic stahovat, jinak bych ten počítač, už asi nenastartovala, takže je ta grafika opět holá.. Jedinou vyjímkou je avatar, co se teď nachází v tomto článku.. Dělala jsem ho dneska, před pár minutami, protože jsem se dostala na bráchův notebook, kde mám alespoň pár Actions, ale to se už víckrát nestane.. Dneska mám narozeniny, jak už někteří víte, tak od rodičů a ostatních dostanu další peníze, které si zase přidám k penězům na můj, vlastní notebook;).. Pak Vám slibuju, že tu budou záplavy grafiky, apod. Do té doby se musíte smířit, alespoň s tou ubohou troškou:(..

Docela jsem se rozepsala, ale tak mám narozeniny a můžu si dovolit to trochu přepísknout, ne?

BLACK LIST

28. září 2010 v 11:46 | WeousH*
weoush.blog.cz
Zde se nachází všichni hříšníci, kteří se prohřešili jednou z těchto věcí:
  1. Vydávali mou grafiku za svou..
  2. Vulgárně mi nadávali, nebo ponižovali
  3. Pořád mi psali opakovaně jednu a tu samou reklamu
A aby jste věděli.. Já si ráda vyslechnu Váš názor na mně a můj blog.. Třeba, že se Vám nelíbí, apod. a to určitš do BL nepůjdete, ale pokud se to bude stále a stále opakovat, tak tím tuplem sem poletíte, protože když se Vám tolik nelíbí, proč sem chodíte?

A pokud jsme AFFS, tak Tě ihned i smažu ze seznamu;)

----- ----- ----- ----- ----- -----

... zatím se zde nikdo nenachází :) ...

TVD - Hrníčky

28. září 2010 v 10:29 | WeousH*
Ahojky, tak dneska je ten "den D", kdy slavím mé narozeniny:).. Od teď na tu obyčejnou otázku: Kolik ti je?, budu odpovídát "12":D.. Se bojím, že si nezvyknu:|.. Největší radost mi na narozky uděláte, když mi zjistíte, kde se dají koupit TYHLE mikinky.. Klidně i někde na netu as nebo ty hrníčky(viz.tenhle článek)

imagebam.com

Jsou krásný:D

KAT - Video 0.1

27. září 2010 v 21:18 | WeousH*
Ahojky.. Tak dneska, už asi poslední článek:D, no nic neslibuju, protože dneska jsem fakt docela na palici.. Zítra mám narozeniny, tak se už těším:D.. Kdyby někdo z Vás měl zájem, může jít do obchoďák mi něco koupit, kujec:D..


A k videu.. Kat Graham se objevila ve videu zpěváka Nellyho v písničce Just A Dream, v překladu "Jen sen".. Písničku miluju, video miluju a prostě všechno tam miluju:D.. Už jsme to psala i Kat na twitter, že tam vypadá úžasně a tak to říkám i Vám tady.. Kat ještě psala něco na twitter, že musela být nějakých 10 stop i s Nellym pod vodou, nebo takhle něco:D..

Návštěvnost - 1.1

27. září 2010 v 19:52 | WeousH*
Návštěvnost / weoush.blog.cz
Ahojky.. Dneska tu byl můj malý synovec.. Já vím je mi 11 a už mám synovce, ale tak bráchovi je 26:).. No a tak jsme tu blbli.. Jinak k návštěvnosti.. Docela dost mně to mrzí, sice vím, že jako blog ještě není tak moc známej, ale už tu přece jednu dobu chodilo tolik lidí.. Njn, zkusím přidat:|..

Pondeli: 23
Utery: 21
Streda: 10
Ctvrtek: 14
Patek: 23
Sobota: 26
Nedele: 35

Celkem: 152

TRAILER - 2x04 Memory Lane

27. září 2010 v 16:35 | WeousH*
Ahoj.. Moc se omlouvám, že jsem nenapsala nic dřív, ale internet mi prostě vypověděl službu.. Sice jsem, alespoň opravila 1.díl Muže v černém a napsala část 2.dílu, ale jinak tu byla fakt nuda:D.. Teď to konečně pořádně rozjedu:D

2x04 Memory Lane


No já teda nemám slov.. Fííha:P, to s Elenou a Damonem u kulečníku.. Samozřejmě nevíme k čemu to bude přiřazené.. Třeba se to může Damonovi zdát, nebo nějak jinak, ale jestli je to přesně, tak jak to vyznívá z traileru, tak asi začnu jásat:D.. Jinak, konečně se tam zase objeví Katherine, aby to pěkně zpestřila:D.. Takže myslím, že tenhle díl by se mohl proměnit ((teda pokud je, takový jaký si ho představuju)) v jeden z mých nejoblíbenějších:D..

TVD - Mikiny

26. září 2010 v 20:40 | WeousH*
Ahojky.. Dneska jsem viděla trailer na 4.díl TVD, zítra ho přidám a bližší koemnt k němu napíšu, taky zítra.. Dneska V8s jen informuju o tom, že jsem u jednoho mého affíka našla úžasné mikinky, tak je sem dávám... hned bych si je koupila♥!! No a zítra jdu na přespolní běh, ale pokud bude hnusně, tak se to bude konat ve škole:D.. To chci vidět, jak budeme běhat po ředtielně:D.. No nic, tak pp..
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Design 0.8

26. září 2010 v 17:06 | WeousH*
Number > 0.8
Satisfaction > 91%
Witch > Candice Accola
weoush.blog.cz // Náhled
Můj názor > Vím, že jsem udělala chybu v nápisu na záhlaví, ale každý normální člověk dělá chyby.. Design se mi docela dost líbí a jsem na něj pyšná:).. Prvně měl být trošku jiný, ale nakonec jsme ho dala takhle a jsem za to ráda..

Moje kecy 1.5

26. září 2010 v 13:38 | WeousH*
weoush.blog.cz
Ahojte.. Už se nemůžu dočkat, až konečně budu mít ten notebook.. Teď v úterý budu mít narozeniny, tak od každého dostanu zase nějaké peníze, potom i na vánoce a pak už půjdu rovnou pro notebook♥.. Teď na tomhle mém počítači to je celkem o ničem.. Nemůžu hrát hry a nic, takže to beru jako takový "provizorní".. Až pak budu mít notebook, tak si teprve začnu stahovat všechny díly TVD, filmy, všechny moje hry projedu celé znovu, apod.. Prostě, až ho dostanu, budete se mít na co těšit:D..
weoush.blog.cz
Jinak už asi dneska nastavím ten nový design s Candice Accolou. Pochybuju, že se tady udrží déle, než tady ten, i když je možná hezčí, ale už mám v hlavě nějaký plán na další design, takže ho budu co nejdřív chtít uskutečňovat:D. Zatím vám řeknu snad jen to, že tam bude určitě Ian a možná ještě někdo, no uvidím:D..
© 2011 WeousH*

Někdy se zase vrať;)..