Říjen 2010

Vypadá, že si to WeousH* užívá♥

31. října 2010 v 10:28 | Mišule
Přišly další zprávy od WeousH*, jedna včera, ale bohužel jsem ji sem nedala, jelikož jsme pak jeli k babičce a večer jsem na to uplně zapomněla:( Takže ta včerejší..
Ahoj všichni!! Hrozně moc se mi stýská, hlavně po hovorech s Mišulí, rpg a ještě po pár jedincích.. Na hotel jsme přijeli nějak kolem půl 6. ráno včera.. Jídlo je super, moře teplé... Vždycky chodíce s taťkou do vln vzadu, tam to je luxusni, nezapomínejte na mně.. Verule. Valím na jídlo a beru sebou notes, ale net tu není..

A ta dnešní zpráva...
Ahojík, včerejší den jsem prožila ve zdraví.. Jsme na pokoji 156.. Zároveň s náma tu přijeli ještě njací lidi, kteří jsou věčně ožralí. Loučím se a opět pádím na snídani..

A  já ji teď jdu volat♥ Nezvedá mi to, to se asi čvachtá:D

WeousH* je fuč...

29. října 2010 v 9:13 | Mišule
Ahojky, píšu za WeousH*.. Jsem Mišule, možná mě někteří znáte a někteří ne... WeousH* včera v 19:30 byla na letišti a zjistila, že letadlo bude odlétat až v 22:15.... Takže tam museli čekat...A kam, že vlastně letěli? Do Egypta a budou tam 11 dní, takže budou určitě i nějaké fotenky:))♥
Teď v 6:20 mi psala...:

Jsme na hotelu! Já ani nejdu spát

Budu čekat na další zprávy a okamžitě je vám sem dám.. Tak zatím..


Blend - 1.4

27. října 2010 v 23:53 | WeousH*
Ahojky.. uvědomila jsem si, že tu vůbec  nepřidávám grafiku, tak vám sem hážu.. Vím, že jsem říkala, že až budu mít notes, tak tu bude super grafika a přitom není.. Jenže nevím proč, mi tady nejde Photoshop:(.. No uvidím.. Zatím sem hážu něco z PhotoFiltre:D,to jsme dělala před chvíli...
© weoush.blog.cz.............................................
By: ME
Doba trvání: 5 min
Počet: 1
Zdroj fotek: Google.cz
.............................................
Můj názor: Kvůli mým minimálním možnostem, které PhotoFilter nabízí je to docela dobré:D.. Poprvé jsem použila v PF nějaké efekty a zdá se mi to docela dobré.. Obdivuju ty, co s PgotoFIltrem pracují a nijak jim to nevadí:D.. I love PHOTOSHOP!

IAN - shooty 0.2

27. října 2010 v 12:52 | WeousH*
Ahojky:).. Dneska ve 2 ke mně přoijde kámoška, tak jsem zvědavá co budeme dělat:D.. ((pro info je to Perličkaa)).. Půjdeme i s ní k veterinářce s Beruškou na vytahování stehů:/..

imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Jinak shoot se mi moc líbí.. Upřímně? Ian je hezčí s delšíma vlasama, takovýma jak je má i v TVD.. Ale i tak je super;) a o hoooodně lepší než Paul:D

NEWS - Unexpected death.. | Ringers Elena against Kat

26. října 2010 v 21:37 | WeousH*
Ahojky.. asi oběhnu affilates.. Kdyby chtěl nějaký jedinec zahrát RPG, napište na ICQ, dneska tu budu asi dlouho, takže i jen tka na pokec;)... Kdo mé ICQ nemá, tak má smůlu:D
Nejnovější spoiler, který se objevil ukazuje, že nejen Katherine se pro svoje pobavení vydává za Elenu, ale i Elena se chystá v nejbližší epizodě vydávat za Katherine.

V předchozích dnech maximálně týdnech se objevily zprávy o nečekaných umrtích, vyjádřeno v číslech uvadí se nejméně dvě postavy, které zmizí v nenávratnu.

V aktuálním dílu Plan "B" zemřela zdá se první z nich, Mason Lockwood. Ten byl bez obalu umučen naším oblíbeným antihrdinou Damonem. I když se Taylor Kinney (alias Mason Lockwood) bezprostředně po odvysílání Planu "B" v jednom rozhovorů na otázku ohledně jeho návratu do děje vyjádřil: "Nikdy neříkejte nikdy, v Mystic Falls je možné naprosto všechno." ...jeho návrat je nesporně nepravděpodobný.

Kevin Williamson, jeden z producentů TVD, v rozhovoru na toto téma naznačil okolnosti dalšího úmrtí. Více vám prozradí Celý článek


Návštěvnost 1.5

26. října 2010 v 14:16 | WeousH*
Návštěvnost / weoush.blog.cz
Ahoojky.. Teď jsem opravdu šťastná.. Mám konečně notes:) a návštěvkja je taky skvěláá.. Ach, ještě Iana k sobě a pak budu štěstím bez sebe:D.. Já jdu stahovat všelijaké věci a další díly TVD;)..

Pondeli: 38
Utery: 28
Streda: 37
Ctvrtek: 32
Patek: 30
Sobota: 91
Nedele: 54

Celkem: 310

Online 0.9

25. října 2010 v 17:34 | WeousH*
Ahojky, omlouvám se, ale dneska nevím, jestli něco přidám, protože si možná pojedu do Ostravy pro notebook, takže bych byla na něm a nějak si to tam zútulnila.. Posthovala hry, filmy, apod..

Kdybych nakonec jela, až zítra, nebo vůbec ne, tak bych tady byla;)

Systém - 0.2

24. října 2010 v 13:13 | WeousH*
Ahoj.. Takže bych Vás asi měla obeznámit s mými naprosto originálními nápady;) a nějakýma novinkama tady.. Protože poslední systém jsem napsala hoodně dávno:D.. Jinak Vám musím oznámit, že jedeme k babičce a nevím v kolik se vrátím.
weoush.blog.cz
1. Mí milí náhodní návštěvníci,
vítejte v světoznámém hotelu weoush(.blog.cz).. Doufám, že se Vám tady moc líbí a zajdete třeba do mé restaurace v které Vás nakrmím mými super kecama(btw. rubrika Moje kecy).. Nebo si třeba zajděte do knihovny, kde si můžete přečíst třeba úžasnou knihu Muže v černém! Prostě náš hotel oplývá neomezenými možnostmi;)..

2. Mí drazí stálí návštěvníci,
každý z Vás má zde na našem hotelu weoush(.blog.cz) jeden velký pokoj o který já ráda pečuju a moc ráda Vás rozmazluju:*.. Jsem vždy moc ráda, když mi zde někde zachováte nějaké památky po vaší návštěvě (tím myslím komentáře:D)..

3. Mí milovaní V.I.P hosté (affs),
všichni zde na našem hotelu weoush(.blog.cz) máte nějaké velké a luxusní apartmá, které hlídám jako oko v hlavě.. Ráda navštěvuji i vaše penziony v podobě vašich blogů:).

SHRNUTÍ: Doufám, že to chápete? Je to přirovnání, že vlastně každý blog je něco jakoby "hotel"..
Tak a teď zpět do reality:

4. Rozhovory - Včera jsem se rozhodla, že budu dělat s různýma blogařema rozhovory.. Zatím mám v záísobě jeden s Piperk(twilight001) a Damie(vd-online), ale určitš budou i další.. Potom je sem budu dávat;).. POZOR!! O rozhovor nežádejte, udělám ho s tím - s kým chci já..

weoush.blog.cz
Toť vše.. První 3 body byly spíše, takové na zasmátí a až 4.bod Vám teprve "něco" oznamuje;).. Doufám, že jste spokojeni, komentáře potěší.

Řetězák 0.5

23. října 2010 v 21:34 | WeousH*
1. Celé jméno: Weronika Salvatore (to je kulturní vložka) Junková
2. Přezdívky: WeousH*, Mandarinkáá:D, We.R.ule
3. Narozena: 28.září, státní svátek:P
4. Místo narození: Porodnice
5. Znak zvěrokruhu: Váha
6. Pohlaví: Žena
7. Třída: 6.
8. Škola: Základka
9. Funkce: --
10. Město: Vesnice, "bejby":D

TRAILER - 2x07 Masquerade

23. října 2010 v 18:51 | WeousH*
Ahoj.. Jsem si zrovna jeden (poslední mléčný zub) totálně rozkousla a začal se mi vyklat.. Sakra auuu, to bolí *řve bolestí*.. Jinak dneska fakt nevím co mám dělat.. Jako Mišule tu není, je mi teď nějak smutno po tom našem kecání:D.. Asi půjdu psát další díl Muže v černém, nevím..

2x07 Masquerade


Ooh.. Já se teda už nemůžu dočkat. Ty trailery jsou vždycky, tak děsně lákavě zpracované a já, už tady pak odpočítávám minuty do dalšího dílu (snad chápete, že to bylo jen přirovnání:D).. Podle mně tohle bude fakt skvělej díl, se už nemůžu dočkat.. Jinak všímáte si, že se vždycky všude něco děje? Teď je to maškarní ples, jindy je to Den zakladatelů, apod.. Žít v tom městě musí být doost luxusní:D.. Navíc po boku s upírama a vlkodlakama.. Hned bych se tam přestěhovala:D
© 2011 WeousH*

Někdy se zase vrať;)..