NEWS - Unexpected death.. | Ringers Elena against Kat

26. října 2010 v 21:37 | WeousH*
Ahojky.. asi oběhnu affilates.. Kdyby chtěl nějaký jedinec zahrát RPG, napište na ICQ, dneska tu budu asi dlouho, takže i jen tka na pokec;)... Kdo mé ICQ nemá, tak má smůlu:D
Nejnovější spoiler, který se objevil ukazuje, že nejen Katherine se pro svoje pobavení vydává za Elenu, ale i Elena se chystá v nejbližší epizodě vydávat za Katherine.

V předchozích dnech maximálně týdnech se objevily zprávy o nečekaných umrtích, vyjádřeno v číslech uvadí se nejméně dvě postavy, které zmizí v nenávratnu.

V aktuálním dílu Plan "B" zemřela zdá se první z nich, Mason Lockwood. Ten byl bez obalu umučen naším oblíbeným antihrdinou Damonem. I když se Taylor Kinney (alias Mason Lockwood) bezprostředně po odvysílání Planu "B" v jednom rozhovorů na otázku ohledně jeho návratu do děje vyjádřil: "Nikdy neříkejte nikdy, v Mystic Falls je možné naprosto všechno." ...jeho návrat je nesporně nepravděpodobný.

Kevin Williamson, jeden z producentů TVD, v rozhovoru na toto téma naznačil okolnosti dalšího úmrtí. Více vám prozradí Celý článek


Bude to pravděpodobně Tyler kdo bude mít na svědomí další smrt. Kevinu Williamsonovi v rozhovoru s Jimem Haltermanem (spisovatel na volné noze), nechtěně ujela zmínka o přátelství Jeremyho a právě Tylera... Kevin Williamson se zmínil, že toto přátelství rozhodně nebude bez problémů.."..,zvlášť v tuto chvíli, když je Tyler vlkodlakem a o příštím úplňku se promění." řekl..a to naznačuje mnoho věcí.

Hodně z nás se na toto téma už vyjadřovalo v souvislosti s už zmiňovaným  aktuálním šestým dílem a dokonce mám pocit, že s někým jsem tu o tom už živě diskutovala při zveřejnění článku "Kick-ass" Caroline. Kandidátem na pohodlnou rakev je Matt, jediná postava v seriálu, snad kromě Jenny, která si není vědomá existence jakéhokoliv nadpřirozena v Mystic Falls a také jediná, která nemá žádnou dějovou linii v příběhu. Vzhledem k okolnostem by přicházela v úvahu i  ta Jenna nebo Alaric jenomže jak Kevin Williamson tak Julia Plec se zmínili, že pro tyto dvě postavy chystají "velké věci".
~zdroj~
 


Komentáře

1 Lia Lia | Web | 26. října 2010 v 22:09 | Reagovat

preco tolky zomieraju,ja nechcem aby to bol matt

2 Piperka Piperka | Web | 7. listopadu 2010 v 21:55 | Reagovat

No... nakonec to přece jen nebyl Matt, díky bohu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2011 WeousH*

Někdy se zase vrať;)..