BLOG.CZ pro mně nekončí, ale posunu se o krůček dál..

20. listopadu 2010 v 23:03 | verjunk12, verjunk13, We.R.ule, WeousH*, WeHi*
Ano, opravdu ano.. Já, verjunk, verjunk12, verjunk13, We.R.ule, Vera.Miley, Vera.Kriss, WeousH* a teď naprosto nově a originálně: WeHi* se naprosto neočekávaně stěhuju na jiný blog. Ještě díky, že to tak se mnou není i v reálném životě:D. Ale teď konec smíchu, teď přejdeme ke kruté realitě.. ( i když se snažím sebevíc, výtlem )

---

Tento blog jsem měla krásných 5 měsíců, na které myslím nezapomenu. Tenhle blog zažil období, kdy jsem přestupovala z Disney hvězdiček na the VAMPIRE DIARIES. Některé mé dávné affs, ukončily svou blog.cz cestu se mnou a každé se vydalo někam jinam. Na druhou stránku jsem poznala několik nových a dá se říct, že i LEPŠÍCH lidí. Nikoho nebudu jmenovat, snad jen Mišuli, která je tu "skoro" od mých začátků a je to taky ta, která u mně zůstane i kdyby začal konec světa;)).. Bohužel, tomuto blogu dávám sbohem. Vůči této adrese ho nikomu nemůžu předat a i kdyby.. nedovedla bych snést na tomto blogu kohokoliv jiného, než mně ( a to neznamená, že jsem namyšlená )..

---

Abych to shrnula. Stěhuji se na salvatore-online.blog.cz, kde budu POUZE já a bude to POUZE o Damonovi/Ianovi a The Vampire Diaries a pokud mi to můj Photoshop dovolí, tak i o grafice.

Dále mně bude možno vidět na vd-online.blog.cz, kde budu společně s KaTie a Damie, nevím sice jak dlouho, tam vydržím, ale pokusím se co nejdéle:)..

---

Zítra napíšu všem mým affs o tomto článku a dalších informací. Až začnu přidávat na s-o.blog.cz, tak si začnu hledat i další nová affilates a tím otevřu další kapitolu mého blog.cz života. Pokud se do něj chceš zapojit i ty, tak stačí napsat na http://salvatore-online.blog.cz/1011/wanna-be-affs
 


Komentáře

1 Lia Lia | Web | 21. listopadu 2010 v 13:50 | Reagovat

ok,tak idem sa zapisat

2 Nikita Nikita | Web | 22. listopadu 2010 v 17:34 | Reagovat

rada ostanem affs..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2011 WeousH*

Někdy se zase vrať;)..