Ahojte.. :))

5. června 2011 v 18:46 | WeousH*

Ahojky.. :DD

Asi jste to nečekali, co? Ano, vracím se na tento blog.. Nikoliv, že by se mi po něm ztýskalo, ale jeho adreska mně táhne zpátky.. Abych Vám vysvětlila situaci: Rozhodla jsem se, že prostě budu mít dva blogy, bude to pro mně lepší a zároveň to bude i pro Vás přehlednější.. Tenhle bude prostě blog o mně, budou tady moje deníčky, fotky a pokud se mi to někdy podaří (z důvodů, že mi na notebooku nejde photoshop asi to nebude moc často) i moje grafika, moje povídky, atd.. Bude to prostě takový ten deníčkovský blog :)), zatímco můj druhý, současný blog bude o Ianovi ((adresku sem hodím, až bude oficiálně dokončená rekonstrukce, což by mělo být do začátku prázdnin URČITĚ)).

Už jsem udělala takovou rychlou rekonstrukci blogísku, která zabrala přesně 27 minut :D, jsem to ale přesná, že? Jinak k Vašemu chápání.. Tento blog pro mně nebude znamenat žádnou povinnost, nebude to pro mně žádná přítěž, budu sem přidávat prostě kdy budu chtít, co budu chtít a jak budu chtít. Dále přes tenhle blog nevedu Affs, protože je to stejně zbytečné, když je mám na tom druhým, ale místo toho mám Fansite, do kterého nenabírám na Vaše požádání, prostě tam mám jen stránky, které se mi líbí :))..

Pokud nebudu dlouho přidávat, nemusíte se bát, že by se mi snad něco stalo na zdraví, prostě se mi jen nechce, nebo nemám čas.. No, nevím co víc na úvod mám říct .. < Jůů, já vymyslela rým :DDD ..

Takže ádios lidi xPP ..
 


Komentáře

1 DelusH DelusH | Web | 5. června 2011 v 19:39 | Reagovat

Okey beru na vědomí :-)

2 Damiska Damiska | Web | 5. června 2011 v 22:50 | Reagovat

Jj, fajn, občas sem zajdu xD;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2011 WeousH*

Někdy se zase vrať;)..