Dneska už píšu po druhé, proč asi?

29. června 2011 v 18:30 | WeousH* |  Když prostě melu ...

Ahoj, (dneska už po 2.)

mám neovladatelnou chuť napsat sem něco nového, takže Vám hodlám oznámit, že dnešek bude zatím od znovuotevření tomto blogu nejaktivnější.. Rozhodla jsem se, že teď změním design a písmo, jelikož Comic Sans MS, už je takový ohradý a nebaví mně. Dále, taky plánuju že se teď pustím do rekonstrukce na somerhalderu, sice jsem psala že se mi do toho moc nechce (a to stále platí), jenže se mi ho chce otevřít a konečně normálně přidávat, obíhat spokojeně affíky a moct psát komentáře kdekoliv chci, zapojovat se do různých soutěží, apod. Já už hodně dlouho "normálně" neblogovala, vždycky na všech blogách jsem skončila rekonstrukcí a pořádně jsem ho nerozjela.. Je to už pěkná řádka měsíců, možná že to dohromady dělá necelý rok, ani bych se nedivila.. A dost mi to začíná chybět, takže teď plánuju opravdu zabrat. Přidám ty 2 články co mi chybí do Appearances, pak ten chybějící shoot z roku 2010 a plánuu udělat rozcestníky, což mi bude trvat, jelikož ty plánuju udělat hodně "exkluzivní", takže se bude na co těšit :)) ..
A dále jsem se rozhodla Vás zavést trochu víc do mého života.. Nemám teď zrpovna nejlepší období, mamka teď je přes den úplně suprová, ale jakmile přijede táta domů, hned hraje úplnou hrdinku a cokoliv řkenu, tka hned Nebuď drzá a tak... Taky si teď hraje na někoho kdo musí všechno žalovat tátovi a tak, přitom se o mně vždycky starala jen ona a táta na mně kašlal, jenže mamka to teď chce změnit, jsem zvědavá jak dlouho jí to vydží, ale zatím je to asi její nejdelší rozhodnutí, že to trvá tak cca. 5-6 dnů? Je to teď doma fakt úděsný.. To jak se mně otec každý den ptá, Máš nahoře uklizeno? a pořád se mi snaží dělat toho starostlivého spolehlivého voctíka, kterým ale NIKDY nebyl a NIKDY nebude.. Ani o to nemám zájem. Tamtu roli prostě vždycky ztvárňovala matka a velice úspěšně.. Někdy až přehnaně .. :// Ale i to bylo 100x lepší než tahle situace.

No nic, myslím že jsem se hodně rozepsala.. Detaily popisovat nebudu, na to bych neměla nervy. A teď se s Vámi loučím, uvažuju že nakonec tne článek přidám sem až zítra, ale ten "design" změním!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2011 WeousH*

Někdy se zase vrať;)..