Egypt » Bel Air 2010

26. června 2011 v 17:01 | WeousH* |  Fotky - Ostatní
Zdár děcka, dneska jsem si užila fakt "perfektní" zábavu u babičky a dědy v Karviné.. Jinak včera jsem kromě odělání Appearances 2010 a uložení 5 sad fotek z Appearances 2011 neudělala nic, jenom jsem koukala na Buffy, jsem zkoukla 10 DÍLŮ, můj rekord... Dneska mám v plánu 1, možná 2, nebo 3. Jinak, koukám, že jsme sem zatím jenom pořád psala deníčky a nepřidávala jsem nic jinýho, takže sem dávám 4 fotky (je jich asi jinak přes 500) z naší dovolené v Egyptě.. My už byli v Egyptě několikrát, ale asi se mi nejvíce líbilo atady a v Dana beach, ok tak teď jsme udělala prostor na reklamy k těm hotelům a teď už komentíky k fotkám :D ..

imagebam.com
Tu se mi líbí ta fotka, jinak tady bylo moře celkem o ničem.. Nechodila jsem tam ráda, tam pořád chodila máma, já s tátou jsme chodili do toho divokýho volnýho moře a nebo na jinou stranu pláže.

imagebam.com
To je výhled z našeho pokoje.. Balkónu no :D ... To je ale čistě jenom ten prostor Bel Air, ale ten co ten hotel vlastnil, tka tma bylo plno dalších hotelů z kterých jsme taky mohli všechno brát..

imagebam.com
A poslední fotka... Tam jsme v letadle na cestě zpátky jak si velice zabraně čtu Narnii, Plavbu jitřního poutníka.. To mně fotila mamka která i s tátou seděli na vedlejších sedadlech .. :D

Doufám, že jste neutrěli nějakou nemocí, nebo tak :D když jste zkoukli ty strašné fotky, tehdy nám holt trochu blbnul foiťák, teď už je to OK... :D No, nic tka já se už loučím ... ÁDIOS
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2011 WeousH*

Někdy se zase vrať;)..