Oujéé, zasloužím si potlesk ..

6. června 2011 v 15:38 | WeousH* |  Když prostě melu ...

Nazdárek .. :PP

Asi začnu včerejškem.. :D Tak co říkáte na toho výherce superstar? Já jsem šťastnááá, já mu fandila :D, poslední dobou mám v těchhle soutěžích vždycky správný tip, teda kromě Československo má talent, tma jsme fandila Pastelkám :((, ale tak to už je dáávno :D.. No jinak máme s Damiskou pro Vás takový překvápko :D *ďábelský smích* .. Samozřejmě ze mně nic nedostanete, jelikož já budu mlčet jako hrob :D .. Poslední dobou jsme s Damiskou dělaly, až moc překvápek, ale žádný jsme nedotáhly do konce, ale tohle vypadá slibně ;)) .. Začaly jsme včera a já se na tom pekelně nadřela. No, včera moc ne, to spíš dneska ... Jsem psala jako nějakej debil, snad to časem oceníte.. Jinak jsem dneska nešla do školy, protože jsem byla totálně unavená a mamka mně nechala doma, já spala do půl 2. .. Zdál se mi perfektní sen, jsem pak ráno skoro brečela, že to byl jen sen .. Ach jo :(, byl tak perfektní..

Jinak na dnešek nemám nějaký extrémní plány. Venku je hnusně, bohužel i včera bylo hnusně a to jsme se chtěla jít koupat do bazénu, jenže hned na to začalo chcát a chcát a byla bouřka *I bůh musí chodit na záchod :D*.. Ale teď k tomu dnešku, asi si budu hrát chvílema Ratatouille, potom budu dělat rekonstrukci blogu a jak tu bude i Damiska, tka budmee pokračovat v tom překvápku. Ježiši marjáá a už zase chčije, no tvl, to je děsný..

Já teď už asi půjdu si zahrát Ratatouille.. Jsem totálně unavená a to jsem spala, přes 12 hodin v kuse.. No, tak teda úplně v kuse ne, dala jsem si nějak v 6 hodin pauzu, když jsme s mámou diskutovaly jestli teda půjdu do tý školy, nebo ne? xDD

A teď teda valím, zdař bůh lidi..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2011 WeousH*

Někdy se zase vrať;)..