Všude dobře, doma nejhůř..

25. června 2011 v 12:45 | » WeousH* |  Když prostě melu ...

Čůůůs,

tak zase vás otravuju :DD... Teď jsem celej tejden jenom volala s Mišulí, zdokonalovala své extrakousky :DD a čučela na seriálky... Bohužel včera a předevčírem jsem měla zaracha na počítač ... Jsem myslela, že ty rodiče zabiju.. Onis e teď chovají tak hrozně.... No, nechce se mi to tady všechno vypisovat, protože bych byla nerada kdyby se to dostalo an verřejnost :DDD .. Hlavní, že teď už tu jsem, i včera sjem na noteoboku byla ale až zpozdě večer, kdy se mi matku dokázalo překecat... Z toho také vyplívá název článečku :D..

Jinak teď už zase makám na rekontrukci mýho hlavního blogu ;D ... Vím, jem si dala předtím zase pauzičku, ale tak co no.. Se mi do toho nechtělo, teď už to snad ale dokončím bez jakýchkoliv dlouhých pauzí.. Už na tom přece jenom proboha dělám 4 měsíce.. !! Lol, to je rekord :D ... Už teď to patří meiz blogy na kterých jsme vydrřžela nejdýl :DD .. Doufám, že na něm už taky zůstanu N A P O Ř Á D !!!!!

Jinak momentálně tady papám Skittles < červenej obal, ten je nejlepší, ten zelenej mi vlbec nechutná... Momentálně polykám tne fialový bonbónek .... :D No nic, asi teďka zkouknu další díl Buffy, teď jsme na 2x02 a pak půjdu zase na rekonstrukci =o** .. Jinak ještě jsem Vám chtěla něoc říct.. Mišule dneska ráno odjela na vodu.. Přijede až za tejden, vyspí se doma a hned na další den pojede k nám na tejden.. Ani nevíte ja se těším!! My se totiž ještě nikdy osobně neviděly.. Jupíí!

No nic, tak ahóóój
 


Komentáře

1 BA College BA College | Web | 25. června 2011 v 16:57 | Reagovat

Ahoj:) Máš rád/a blog a zároveň dobrodružství? Co takhle spojit obojí dohromady? Máš-li zájem, přidej se k nám a zažij spoustu zábavy na RPG blogu www.rpg-blindart-college.blog.cz :)
Těšíme se na nové tváře. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2011 WeousH*

Někdy se zase vrať;)..