Červenec 2011

Mišule, Turecko a co přijde dál?

26. července 2011 v 0:59 | WeousH* |  Když prostě melu ...
Ahoj, hlásím Vám můj velký comeback :) .. Vím, že jsem teď dlouho byla neaktivní, ale mám proto důvody.. Ten jeden už samozřejmě znáte, ach ano - byla u mně Mišule a z toho také vzniklo tolik nesmyslných článků co jsou tady, ale rozhodně nemám v plánu je promazávat - dělají mi krásnou vzpomínku na to skvělé období, které jsem mohla strávit s ní ♥. A další důvod, a že ten už je více závažnější, je že jsem byla v Turecku :P . Prvně jsem tam nechtěla ani za nic, bylo mi smutně, že jsem musela odjet a teď? Teď, když jsem se vrátila domů musím říct, že se mi po tom doopravdy stýská. Nikoliv po moři, nikoliv po teple.. Ale po těch lidech co tam byli ♥, ti jsou naprosto úžasní. Rico, Fantima, Kenan, Loilla, Pick Joe, foťáci (nepochopíte :P ), Hector, DJ a prostě všichni tám. Anet, nerada to přiznávám, ale jsem schopná říct že se mi stýská i po tom tvým číšníkovi ;D .. Ty zážitky tam byly naprosto úžasný, perfektní, bombový ... Prostě N E J L E P Š Í .. Co jen víc dodat? Není slovo, který by vystihovalo můj pocit tam ♥ .. Bylo mi tam mooc dobře! I ♥ Turecko

Tak nevím, jestli si tímhle nějak pomůžu, ale lepší než nic.. :)
WeousH*

Líbá vás Posraný papír :D

7. července 2011 v 2:46 | WeousH* |  Když prostě melu ...
Zdááár prdíí zmalovaní!

Tak s tou Mišulí jak jsme spolu. Dneska nejlepší prdy, tohleto.. my tu úplně umírámew ze všeho.. Tu blbneme na dobyvetelovi, ona je Posraná slina a já Posraný papír, jako no je to mazeeec :D .. A prostě dneska úplná prdel, čééče :D. Jsme furt někoho oteavovaly na Skypu, apod. No a na icqu takyy :D.. Nejhůř to odnesla Renceka;D a můj spolužák :D ..

Jinak, my máme s mišulí obě dvě ječné zrno v oku, tsakže jako FÁKT prdel. A my tu furt muckáme jupíky, jupíky a JUPÍÍKY (to jsem zkopčila od Mišule, která teďka taky píše článek, akorát že na její blog) !! Jich tu máje kilem sebe asi 50 vypitejch a furt se divíme proč furt lítáme na hajzl? :D POSRANÝ PAPÍR, no lol :D ..

Jinak my máme zkouknutý asi tak 7 hororů a teďm máme stáhlej ten trapáckej Vřískot 4, Clonu a Ďáblův náhrobní kíámen, ale neívme na co koukat, ale jdeme si teďka něco pustit... Ve 3 ráno.. No to je pěkný :D .. Jinakmy furt tvoříme nějakou graifku.. SI dáme fotky a vlend a v časovým limitu, prostě prdeeeeeeel ... :P .D

Dneska yeááh, diskoo !

3. července 2011 v 23:43 | WeousH* |  Když prostě melu ...
Čůůůůs ČURÁKU!!

Dneska je můj nejlepší den.. Jsme se s Mišulí a jejím voctíkem sešli ve Svitavách, šli na voběd a káfičtu a pak jela k nám ... Asi jsme měli 50 dalších zastávek ale pak jsme byli doma.. teda jako Olympia, nafta a tak.. Ale pak jako.. Ten výraz.. Nevím, ejslti se jí tu líbiko, ale teď už snad líbí.. jsme tu měly 2x polštářovou bitku, pak diskotéku a prostě vodraz párty ! Pak jsme se asi 3 hodiny jenom fotily, ale to nás jako klepla šukavá fotící nemoc!

Už se těíšm co dalšího vymyslíe další dny, pa Werís
© 2011 WeousH*

Někdy se zase vrať;)..