Když se prostě nudím..

Píšu, ale nevím co.. Ztrácím se v mysli.. Ztrácím se ve fantazii.. Je to jedna velká džungle?

30. června 2011 v 22:42 | WeousH*

Ahoj,

dneska jsem se probudila s pocitem, že jdu normálně do školy a až potom mi došlo, když mi mamka řekla, jestli mám složku na vízo, že vlastně je to už poslední den školy. Stále mi to nějak nedochází, myslím si, že se zítra probudím a půjdu do školy. Je to zvláštní, strašně rychle mi to uteklo a je to asi po prvé, že za to moc nejsem ráda. Samozřejmě, že se straěně moc těším na tu Mišuli, ale jinak jako mám hodně plánů, ale prostě budou mi chybět určití lidi a tak. Dva měsíce... Bojím se, že to neuteče zrovna nejrychleji. Ale teď k názvu článku.. Tak trochu se Vám přiznávám, že teď píšu další knížku.. Teď ta poslední byl Muž v černém, né že by mně nebavila, jenže mi hodně snížila sebevědomí učitelka, když mi řekla, že co se týče toho příběhu, tak že mi pomalu nevěří že jsem to psala já, ale že ten název je ohraný, ž to je nějaký film, což já v tu dobu doopravdy neviděla a tka něja jsem s tím potom práskla. A poak jsem měla plno dalších pokusů o knížku, jenže ty skončily po jedné kapitole, ale snažím se teď vymyslet něoc nového. Mám zatím dvě kapitoly, ta jedna je taková základní tu už nezměním, ale ta druhá je ještě tkaová kolísavá. Ještě zkusím popřemýšlet, že bych vytvořila nový druh monster a zaměnila bvych je s upíry, jelikož ti už jsou hodně ohraní a nikoho už moc nenadchnou. Každý má svou oblíébenou upířinu a tím to prostě hasne. Tečka, tečka, tečka.

Jinak s Buffy jsem už na 3x02. Zítra půjdu na 3x03, zatímco s rekonsturkcí moc úspěšná nejsem. Měla bych jít na ty Candids a tak, jenže já jsme děsně líná přidat ten 1 zbylej shoot a zty 2 appearances, ale tak fajn jdu na to, musím se k tomu prostě dokopat. Já prostě už se nemůžu dočkat až budu moci přidávat normáně, průběžně. Já vím, že je to už asi tak 15.článek v kterém o tom mluvím, ale já si prostě nemůžu pomoct. No nic, musím si jít ještě dneška užívat, jelikož zítra buud mít HOOODNĚ práce, s mamkou budeme uklízet totálně celej barák, protože v neděli přijede Mišule a mamka se nervuje co by si o nás pomyslela, kdyby se někde válelo třeba jedno smítko.. Jako třeba že by byl někde jeden kousek prachu,m takovýho co poletuje vzduchem.. Grr, ona je na ten pořádek jak posedlí, ale tka co se dá dělat :D .. Její mínus, já tu s ní taky nebudu věčně. Ooorgh, si tu teď dýchám toho úžasnýho Playboye "Play it spicy".. To mi voní více než "Play it sexy", ale mám doma obojí :DD .. I ♥ Playboy, no prostě.

Tak nasrat, Verule :D

Řetězák 002

9. června 2011 v 13:45 | WeousH*
NAZDÁREK :DD .. Už zase další řetězák, děsně se nudím a tak... Prpostě mně baví vyplňovat řetězáky. Dneska mámj volnej den, no konečně:D, taže bude flákání..

1) Zdarééc, zdraví Annie :). S kým mám já tu čest? S WeousH*em
2) To je ale ošklivý jméno! Chceš do držky? :D Jinak - Nápodobně Annie, je beztak od Anny, no fuj :D
3) No dobře, tak tě tak nebudu zlobit... Skvělý nápad
4) To je ale krásný zimní den, viď? Jo a to je přitom jaro.. ://
click dál↓↓↓

Řetězák 001

8. června 2011 v 13:42 | WeousH*

Totálně se teďka nudím, sice vím že se musím jít učit, ale nechce se mi... Až dodělám řetězák půjdu na to :(( ..

1. Celé jméno: Veronika Junková
2. Přezdívky: Na blogu WeousH*, v reálu mi lidi říkají Wampýrek
3. Narozeniny: 28.9
4. Místo narození: Ostrava
5. Znamení zvěrokruhu: Váhy ://
6. Pohlaví: žena
7. Třída: 6.
8. Škola: Základka
9. Funkce: žák
10. Město: Palkovice
11. Celé nick jméno: WeousH*
12. Barva vlasů: Černý
13. Délka vlasů: Takový střední
14. Barva Očí: Hnědá
15. Hlavní rys: ?
16. Výška: 152 cm
17. Jizvy?: Ne
18. Brýle? Ne
19. Piercing: Ne
20. Tetování: Ne
21. Pravák nebo levák: Pravák
 
 

Reklama
© 2011 WeousH*

Někdy se zase vrať;)..